Ünlü gazeteci G.Saray'ı karıştıracak: Hoca arıyorlar

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında sunuculuk yapan Fuat Akdağ, "Galatasaray Riekerink'in yerine yerli teknik direktör arıyor." dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Kardemir Karabükspor'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in geleceği yeniden tartışılmaya başlandı. Hollandalı teknik adamın, oyuna geç müdahale etmesi ve tercih ettiği oyuncular tartışma yarattı. Sarı kırmızılıların sezon sonuna kadar yola devam edeceklerini açıkladıkları Riekerink ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü gazeteci G.Saray'ı karıştıracak: Hoca arıyorlar

"YERLİ HOCA ARAYIŞI VAR"

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Fuat Akdağ, Galatasaray'ın Riekerink'in yerine yerli bir teknik direktör arayışında olduğu yönünde bilgiler geldiğini söyledi. Bunun üzerine yorumlarda bulunan Mehmet Demirkol, "Galatasaray'ın alabileceği tek yerli antrenör var" dedi.

Fuat Akdağ'ın, "Fatih Terim mi?" şeklindeki sorusu üzerine Mehmet Demirkol, "Bence Sneijder'i tatmin edebilecek tek Türk antrenör Abdullah Avcı. Mustafa Denizli ile anlaşamadığını söylemişti çünkü" dedi.


PAYLAŞ