Ünlü moda fotoğrafçısının paylaşımı büyük tepki çekti

Ünlü moda dergilerinde fotoğrafçılık yapan Cüneyt Akeroğlu, Louvre'da bir heykelin üstüne çıktı, bu da yetmezmiş gibi fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

Ünlü moda dergilerinde fotoğrafçılık yapan Cüneyt Akeroğlu, dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesi olan Louvre'da bir heykelin üstüne çıktı, bu da yetmezmiş gibi fotoğrafı Instagram'da paylaştı. Akeroğlu, gelen tepkilerin ardından paylaşımı sildi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Sol'da yer alan habere göre, Cüneyt Akeroğlu adlı moda fotoğrafçısının Instagram'da paylaştığı Louvre Müzesi fotoğrafı büyük tepki çekti. Louvre Müzesi'nde bir heykelin üzerine çıkan Akeroğlu, fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Gelen tepkilerin ardından paylaşımı kaldıran Akeroğlu'nun yaptığı hareket akıllara Portekiz'in başkenti Lizbon'da 126 yıllık Dom Sabastiao heykelini selfie çekmeye çalışırken kıran turisti getirdi. Geçtiğimiz yıl ise İtalya'nın başkenti Roma'da, 1800 yıllık sütuna adını yazan bir Türk öğrenci gözaltına alınmış ve para cezası ödedikten sonra serbest bırakılmıştı.

PAYLAŞ