Ünlü Oyuncu Arda Öziri Son Yolculuğuna Uğurlandı

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Arda Öziri son yolculuğuna uğurlandı. Oyuncunun cenazesine birçok ünlü isim akın etti.

Son olarak 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde rol alan ve geçtiğimiz pazar günü geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybeden Arda Öziri için mezun olduğu İzmir'deki Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Özdemir Nutku Sahnesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; Öziri'nin annesi Belkıs Öziri, ablası Şöhret Eyipişiren, yakınları ile Rıza Kocaoğlu ve Burak Altay gibi çok sayıda oyuncu dostu katıldı.

TABUTUNA MOTOSİKLET MONTU SERİLDİ

Törene; Öziri'nin annesi Belkıs Öziri, ablası Şöhret Eyipişiren, yakınları ile Rıza Kocaoğlu ve Burak Altay gibi çok sayıda oyuncu dostu katıldı. Törende, Öziri'nin tuttuğu takım olan Altay'ın forması ve motosiklet montu tabutuna serildi.

"İYİ Kİ VARSINIZ"

Arda Öziri'nin ablası Şöhret Eyipişiren, "Çok zor. Güzel arkadaşlarına teşekkür ederim. Onların da çocukluklarını biliyorum neredeyse. Sürekli bizim evdelerdi. Onlar da benim kardeşim, annemin oğlu. Bu program bizim için çok çok özel oldu. Ailem adına hepinize teşekkür ederim. İyi ki varsınız, yanımızdasınız, desteksiniz" dedi.

CENAZE TÖRENİNE ÜNLÜ AKINI

Arda Öziri'nin naaşı, Alsancak Hocazade Cami'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Işıkkent Aile Mezarlığı'nda defnedildi. Cenaze törenine Öziri'nin ailesi ve yakınlarının yanı sıra oyuncu arkadaşları Rıza Kocaoğlu, Ayça İnci, Kaan Urgancıoğlu, Timur Acar gibi sinema dünyasının tanıdık isimleri katıldı.

Oyuncunun son vedasında gözyaşları sel oldu:

PAYLAŞ