Ünlü oyuncu yaptığına pişman oldu: Keşke böyle olmasaydı

Oyuncu Selin Şekerci, Fenerbahçe'nin Hello Kitty ile yaptığı sponsorluk anlaşmasıyla dalga geçtiği için özür diledi.

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, Fenerbahçe'nin Hello Kitty ile sponsorluk anlaşmasını attığı tweetlerle tiye aldı. Şekerci, daha sonra tüm Fenerbahçelilerden özür diledi.

FENERBAHÇE'YLE DALGA GEÇTİ

Twitter hesabından "Ay dur telaştan şunu yazmayı unuttum, Fenerbahçe Hello Kitty anlaşmasını gönülden tebdsjdksjsj ahahahahaha" yazan Selin Şekerci, önce söz konusu tweet'i sildi, ardından özür diledi.ÖZÜR AÇIKLAMASI

Şekerci, "Selamlar her zaman yaptığım şakalardan birini yaparken işlerin bu duruma geleceğini düşünmediğim bir tweet'le ilgili yüzlerce hakaret duyuyorum. Şüphesiz ki amacım bir kurumu aşağılamak ya da hakaret etmek değildi. Sadece ironik bir espriydi ve ayrım da gözetmedim, ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığımdan dolayı büyük bir üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlara değil, bunu bir hakaret olarak algılayıp hassasiyet ve üzüntü yaşayan tüm Fenerbahçelilere diyebileceğim tek şey olarak, evet özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı, keşke basit bir şaka bu hale gelmeseydi." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ