Ünlü oyuncudan çarpıcı açıklama: Artık midemi bulandırıyordu

New York Times'a verdiği röportajda Robert Pattinson ile olan ilişkisinden de bahseden Kristen Stewart, söyleşide çarpıcı açıklamalara da yer verdi.

'Alacakaranlık' serisinde canlandırdığı 'Bella Swan' karakteriyle tanınan Kristen Stewart, New York Times'a verdiği röportajda, aynı filmde başrolü paylaştığı Robert Pattinson ile olan ilişkisinden de bahsetti.

"GERÇEKLİKTEN UZAKLAŞMIŞTI"

26 yaşındaki oyuncu, 4 senelik ilişkilerinin ardından ayrılık haberiyle sevenlerini üzdüğünün hatırlatılması üzerine, "Hayranlarımız Robert ile birlikte olmamızı o kadar çok istiyordu ki artık ilişkimiz medyanın bir ürünü olmuştu." dedi. O dönemde kendi gibi hissetmediğini vurgulayan Stewart, "Gerçeklikten uzaklaşan ilişkimiz artık midemi bulandırıyordu." şeklinde konuştu.

ASİSTAN İTİRAFI

Temmuz ayında Elle Dergisi'nin İngiliz edisyonuna konuşan Steavart,eski asistanı Alicia Cargile ile 2015 yılından beri birlikte olduğunu ve ekim ayında ayrıldıktan sonra kısa zaman içinde yeniden bir araya geldiklerini itiraf etti. Artık ilişkisini saklamak istemediğini söyledi

PAYLAŞ