Ünlü rapçilerin kavgasında silahlar konuştu

Kosova'nın ünlü iki rap şarkıcısı Noizyi ve Skivi arasında başlayan sözlü atışma sonrası çıkan kavga çatışmaya dönüştü. Çatışmada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Kosova'nın başkenti Priştine'de bulunan bir otelin kafesinde iki ünlü rapçi Noizyi ve Skivi ile arkadaşlarının da dahil olduğu silahlı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

SÖZLÜ TARTIŞMA BAŞLADI

Başkent Priştine'nin kent merkezinde bulunan bir otelin kafesinde Kosova'nın ünlü iki rap şarkıcısı Noizyi ve Skivi arasında başlayan sözlü atışma daha sonra kavgaya dönüştü. Olayın büyümesiyle iki grup arasında silahlı çatışma başladı.

KAFEDE KARŞILAŞTILAR

Görgü tanıkları, Noizyi olarak bilinen rap şarkıcısının otelin kafesinde oturduğunu, daha sonra aynı kafeye Skivi olarak bilinen diğer rap şarkıcısının geldiğini aktardı.

SİLAHLAR KONUŞTU

İkili arasında başlayan sözlü atışmaların ardından küfürler havada uçuşmaya başladı. Görgü tanıkları, Skivi'nin telefonla bir grup arkadaşını aradığını ve grubun kafeye gelmesiyle tartışmanın silahlı çatışmaya dönüştüğünü belirttiler.

1 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilmesinin ardından, olaya müdahale eden polis ekipleri üç kişiyi gözaltına aldı. Çatışmada Skivi olarak bilinen şarkıcının arkadaşı hayatını kaybederken, yaralanan diğer şarkıcı Noizy ve 2 arkadaşı Priştine Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

HAYRANLAR ÇATIŞTI

Şarkıcıların otel önünde toplanan hayranları arasındaki gerginliği ise, polis havaya ateş açarak engelledi. Bu arbede sırasında 9 kişi gözaltına alındı.

Kaynak: Hürriyet
PAYLAŞ