Ünlü sanatçının eşini ayartan Erbil'i kızdıran iddia!

Adı, Rafet El Roman'ın eşi Ceren Kaplakarslan ile aşk dedikodularına karışan Mehmet Ali Erbil 'C' harfli bir kolye aldığı iddiasıyla ilgili "Bende kolye alacak para mı var?" dedi.

Mehmet Ali Erbil'in ismi Rafet El Roman'ın eşi Ceren Kaplakarslan ile aşk dedikodularına karışmıştı. Konuyla ilgili Kaplakarslan, Erbil için "Babam gibi" yorumunu yapsa da ünlü şovmen iddiaları yalanlamamıştı.

"BENDE KOLYE ALACAK PARA MI VAR?"

Önceki gün yolu magazin muhabirleri ile kesişen Erbil, bir mücevher mağazasından 'C' harfli bir kolye aldığı iddialarına, "Bende kolye alacak para mı var?" diyerek cevap verdi.

AYRILIK DÖNEMİNDE YAKINLAŞTILAR

Ceren, ayrılık döneminde Mehmet Ali Erbil ile yakınlaştı. Ancak ardından ilişkiden vazgeçip, Erbil için "Babam gibi" dedi. Bu sözler ünlü şovmeni çileden çıkardı.

DÖNÜŞ YOLU KAPALI

Ünlü şovmenle ilişkisini bitirip rotayı yeniden Rafet El Roman'a çeviren Ceren, bu kez ikinci bir şokla sarsıldı. Çünkü Ceren'in barışma çabaları karşılıksız kaldı. Rafet El Roman'ın artık evlilik defterini kapadığı ve boşanmaya kararlı olduğu öğrenildi. Ceren şu sıralar büyük bir çıkmazda.

ARKADAŞ DEĞİL SEVGİLİ

Ceren Kaplakarslan, Mali için her ne kadar "Eski dostum, babam gibi" dese de, ikiliye yakın kişiler "Aralarında ilişki vardı" diyor.

RAFET'İ ÇILDIRTAN OLAY

İddiaya göre Ceren Kaplakarslan, Rafet El Roman'a "Evlilik öncesi Mehmet Ali Erbil bana kur yapıyordu" dedi. Ancak bu sözlere rağmen Ceren'in Mali ile görüşmesi El Roman'ı çıldırttı.

PAYLAŞ