Ünlü şarkıcı fena dağıttı, sevgilisi sırtında taşıdı

İngiliz şarkıcı Lily Allen, Londra'daki Notting Hill Festivali'nde sarhoş olunca festival alanını sevgilisinin omzunda terk etti.

Ünlü şarkıcı Lily Allen Londra'daki Notting Hill Festivali'ndeki görüntüleriyle gündemde. 31 yaşındaki İngiliz şarkıcı, içki içip uyuşturucu aldığı festivalde yerlerde sürünen haliyle objektiflere takıldı.

ALKOL VE UYUŞTURUCU ETKİSİNDE

Alkol ve uyuşturucu etkisiyle kendinden geçen iki çocuk annesi şarkıcıyı, rap şarkıcısı sevgilisi MC Meridian Dan sırtında taşıyarak festival alanından çıkardı. Allen'in bu haline şahit olan karnaval katılımcılarından biri, "Onu kontrolden çıkmış vaziyette görmek korkunçtu. Sevgilisinin omzunda bir patates çuvalı giyidi. Onun için büyük bir yıkım." dedi.

ELİNDEN İÇKİ DÜŞMEDİ

Sevgilisi MC Meridian Dan ve önceki erkek arkadaşı Seb Chew'in performanslarını izleyen Allen, müziğe dansıyla eşlik ederken elinden içki şişelerini hiç düşürmedi. Bir süt şişesinde ev yapımı kokteyl de içtiği görülen şarkıcı, bir ara her iki elinde farklı içki şişeleriyle görüntülendi.

SEVGİLİSİ OMZUNDA TAŞIDI

Alkolün üzerine uyuşturucu madde de kullanan Allen ayakta durmakta güçlük çekti ve kendini yere bıraktı. Sarhoşluğun etkisiyle ayağa kalkıp yürüyemeyen şarkıcıyı, sahne adı MC Meridian Dan olan sevgilisi Daniel London omzunda taşıdı.

LONDRA SOKAKLARINDA BAŞ AŞAĞI

Londra sokaklarında Daniel London'ın omzunda baş aşağı dolaşan Allen, uzun süre kendine gelemedi. Daniel London, baygın haldeki sevgilisini Notting Hill Gate metro istasyonuna götürdü.

"BOŞ MİDEYE İKİ İÇKİ"

Evinde dinlenip kendine geldikten sonra Twitter üzerinden 5,86 milyon takipçisine açıklama yapan Allen, "Hafif sıklet biriyim, boş mideye iki kutu içki içtim. Şu anda buradayım ve kesinlikle iyiyim." yazdı.

141 GÖZALTI

Her yıl Londra'da düzenlenen Notting Hill Festivali'ne 500 binden fazla kişi katılıyor. Bu yılki festivalde polis, beş kişinin bıçaklanması olayı üzerine 141 kişiyi gözaltına aldı. Polis ayrıca 150 bin sterlin değerinde sıkıştırılmış azot oksit gazı içeren büyük bir teneke kutu ele geçirdi.

PAYLAŞ