Ünlü şarkıcının Dilan Çıtak şaşkınlığı

Bodrum'da konser veren Ferhat Göçer, Dilan Çıtak üzerinden İbrahim Tatlıses'e seslendi.

Bodrum antik tiyatroda şehit aileleri ve polis yararına konser veren ünlü sanatçı Ferhat Göçer sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Kendi şarkılarını seslendiren Göçer İbrahim Tatlıses'ten, Orhan Gençebay'ın şarkılarından bir çok unutulmaz eseri de seslendirdi. Yaklaşık 4 bin kişinin izlemeye geldiği konserde Ferhat Göçer'in hayat arkadaşı Ömür Gedik ve İbrahim Tatlises'in kızı Dilan Çıtak da seyirciler arasında yerini aldı.

İBRAHİM TATLISES'TEN DAHA GÜZELSİN

Ferhat Göçer'i izlemeye gelenler arasında İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ı gören Göçer, Çıtak'a takılmadan yapamadı. Sahneden Dilan Çıtak'a seslenen Göçer "İbrahim Tatlıses'e benziyor dediler. Bende gördüm ve şok oldum. Dilan İbrahim Tatlıses'in şıp demiş burnundan düşmüş diyorum. Bu kadar benzerlik olur ancak. Tabi ki Dilan babasından binlerce, on binlerce kez daha güzel. Daha şirin ve daha sempatik. İbrahim abi bu laflarımdan daha sonra beni öldürmezse konserlerimize devam ederiz." dedi.

ELEKTRİKLER KESİLDİ KONSER DEVAM ETTİ

Dilan Çıtak ile konuşmasının ardından konserine İbrahim Tatlıses'in 'seni yakacaklar' şarkısını söyledi. Şarkının tam ortasında elektrikler kesilince Göçer ve hayranları şarkıyı söylemeye devam etti. Elektriklerin kesilmesine aldırış etmeyen izleyiciler hep bir ağızdan şarkıyı söyledi. Ferhat Göçer ile birlikte elektrikler gelene kadar şarkı söyleyen vatandaşlar alkışlarla da ritim tuttu. Elektriklerin gelmesi ile konser kaldığı yerden devam etti.

PARA ALMADAN SAHNE ALDI

Konser ücreti almadan çıkan Ferhat Göçer'e teşekkürlerini sunan Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Candaş "Ferhat Göçer sağ olsun hiçbir beklentisi olmadan bu konsere destek verdi. Her zaman olduğu gibi Bodrum halkı yanımızda. Amacımız Bodrum'un daha iyi güvenini sağlamak. Bu bağlamda burdan gelecek gelirlerle beraber teşkilatımıza yeni araç ve gereçler alıp, Bodrum asayişini daha iyi bir bir hale getirmeyi hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

GÖÇER'İ HAYAT ARKADAŞI YALNIZ BIRAKMADI

Ferhat Göçer'le aşk yaşayan ve hayat arkadaşı olan ünlü sanatçı Ömür Gedik sevgilisini yalnız bırakmayarak en ön sıradan konseri izledi. Oldukça neşeli görünen Gedik gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Gedik "Kendi hayatlarını bizler için öne atanlar. Bizleri koruyan emniyet güçleri çok zor bir görev yapıyor. Böyle bir gecede bulunmaktan çok mutluyum. Ferhat bundan öncede sanırım böyle konserler verdi. Hepsi çok keyifli geçmişti. Bu gecede öyle geçecek herhalede.'' şeklinde konuştu.

PAYLAŞ