Ünlü şarkıcının sel mağdurlarına yaptığı bağış dudak uçuklattı!

Düncaya ünlü şarkıcı Taylor Swift, Amerika'nın Louisinia bölgesinde meydana gelen sel felaketinin mağdurlarına 1 milyon dolarlık bağışta bulundu.

26 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, Amerika'nın Louisinia bölgesinde meydana gelen ve 11 kişin ölümüne sebep olan sel felaketinden etkilenen insanlara yardım etmek için 1 milyon dolarlık bağışta bulundu.

HERKESİ YARDIMA DAVET ETTİ

Pensilvanya doğumlu olan ünlü şarkıcı, "Herkesi şu an zor zamanlar geçiren sel felaketinden etkilenen insanlara en azından iyi dileklerini yollarayak veya onlar için dua ederek destek olmaya davet ediyorum." dedi.

1 MİLYON DOLARLIK YARDIM

Sel felaketi başladığından beri yaklaşık 20 bin kişinin kurtarıldığı Louisiana'da vali, olağan üstü hal ilan etti. Taylor Swift selden etkilenen insanlara yardım etmek için African Parks organizasyonuna 1 milyon dolarlık bir bağışta bulundu. African Park organizasyonu ise Twitter hesabında dünyaca ünlü şarkıcıya teşekkür etti.

Bu arada Swfit yoğun programı arasında ailesine de zaman ayırdı.

60 BİN MAĞDUR VAR

Salı günü meydana gelen sel felaketi, yaklaşık olarak 11 kişinin ölümüne sebep oldu. 40 bin ev selden dolayı hasar gördü ve valilik, yaklaşık olarak 60 bin sel mağdurunun yardım almaları için kayıtlarını yaptı.

PAYLAŞ