Ünlü şarkıcıya şok! Aracını kurşun yağmuruna tuttular

Ünlü şarkıcının dün gece saatlerinde gece kulübünün önüne park ettiği lüks aracı seyir halindeki bir araçtaki kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı.

Ferman Toprak, dün gece saatlerinde sahne almak için kendi aracıyla Şişli Esentepe'de bir gece kulübüne gitti. Sabaha karşı Toprak'ın sahnesi bitmek üzereyken gece kulübünün önünden silah sesleri duyuldu.

ARAÇTA KİMSE BULUNMUYORDU

41 yaşındaki şarkıcının gece kulübünün önüne park ettiği lüks aracı seyir halindeki bir araçtaki kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı. Araçta kimse bulunmazken gece kulübünün önünde bulunanlar da şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu.

OLAY YERİNDEN KAÇTILAR

Olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler olay yerinden kaçtı. Olay yerindekiler ise polise ihbarda bulundu. Polis, olayın meydana geldiği sokağı emniyet şeridi ile kapatarak araç üzerinde incelemelerde bulundu. İncelemede araca 10 kurşun isabet ettiği tespit edildi. Güvenlik kamerası görüntüleri incelemeye alındı.

Toprak'ın menajeri, konunun Ferman Toprak'a yönelik olmadığını düşündüklerini söyleyerek başka bir açıklama yapamayacağını söyledi.

PAYLAŞ