Ünlü yıldız iç çamaşırı giymeden dışarı çıkınca rezil oldu

Erkek arkadaşı ile iç çamaşır giymeden yemeğe çıkan EX On The Beach programının yıldızı Jemma Lucy yemek çıkışı firikik verdi.

EX On The Beach programının yıldızı Jemma erkek arkadaşı Stephen Bear ile Londra'de en çok sevdikleri restoranta üzerinde aba şeklinde dar ve çoğu yeri kesildiği için vücut hatlarını gösteren gri elbisesi ile geldi. Çiftin hayranları arasında geçen haftalarda ayrılık dedikoduları yayılmıştı.

PROGRAMDA TANIŞIP SEVGİLİ OLDULAR

Yemek boyunca bir birlerine sarılan ve öpüşen çift bu dedikoduları boşa çıkardı. Dün 28 yaşındaki Jemma 26 yaşındaki sevgilisi ile dün bir dövmeciye gidip sevgilisi ile vücuduna sevgilisi aynı dövmeleri yaptırdı. Çift MTV televizyonunda yayınlanan bir programda tanışıp arkadaş olduktan sonra sevgili oldular.

"NEDEN İLİŞKİ OLMADAN İKİ İNSAN ARKADAŞ OLAMAZ!"

Tanıştıkları programda sonra aşk yaşayan çift şan Birleşik Kral'lığın en ayrılmaz çiftlerinde biri orak görülüyor. Çiftin ilk dönemlerde haklarında çıkan aş dedikodularına Jema twitter hesabından şu paylaşım ile cevap verdi:

Bear benim arkadaşımdır. Hepsi bu kadar.. Aramazıda ilişki yok, neden aralarında ilişki olmadan iki insan yakın arkadaş olamaz.

PAYLAŞ