Ünlüler Gaziantep'te yaşanan terör saldırısını kınadı

Gaziantep'te bir mahalle düğününe yapılan bombalı saldırıda 51 kişi hayatını kaybetti 94 kişi ise yaralandı. Saldırı sonrası birçok ünlü isim sosyal medyada paylaşımlarda bulundu.

Gaziantep'te bir mahalle düğününe yapılan bombalı saldırıda 51 kişi hayatını kaybetti 94 kişi ise yaralandı. Terör saldırısı sonrası birçok ünlü isim sosyal medyada oluşturulan #gaziantep ve #terörülanetliyoruz etiketleri üzerinden tepki gösterdi. İşte o paylaşımlardan bazıları...

ESRA EROL

"İnsanların en mutlu gününden o mutluluğu paylaşan masum insanların, evlerine ateş düşürenlerin artık cezasını ver Rabbim!"

ARDA TURAN

"Lanet olsun aldığınız her nefese. Yaşattığınız acılar misliyle dönecek size ama biz inadınıza yenilmeyeceğiz, tükenmeyeceğiz. #gaziantep"

HADİSE

"Düğün evini cenaze evine çevirenlerin Allah belasını versin! Ben artık ne yazayım bilmiyorum! Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dilemekten ve dua etmekten başka birşey gelmiyor elden... Ama inaniyorum bu masum insanların ahı çıkacak! #TerörüLanetliyoruz"

SILA

"Böyle şey olmaz. Yazıklar olsun. Susmuyor içimizdeki ağıtlar! Lanet olsun! Hepimizin başı sağ olsun.

MURAT BOZ

"Bu alçak saldırıyı yapanların yatacak yerleri yok. Gaziantep'te yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum."

BUSE TERİM

"Canım acıyor bu kareleri gördükçe, canımız yanıyor her bir giden canı düşündükçe... İnsanın en mutlu gününü en kötü gününe, düğününü cenaze evine çevirenlere lanet olsun... #TerörüLanetliyoruz #Gaziantep"

ECE ERKEN

"Gaziantep'de dün yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum."

TUBA ÜNSAL

"Uzun zamandır hissizleşen kalbim hiç bu kadar sıkışmamıştı. İnsanların en mutlu gününü kana bulayan sapıkça ruhlar bunlar. Bunlar Müslümansa ben değilim, bunlar insansa ben insan da değilim"

MUSTAFA CECELİ

"Ne istediniz düğündeki çocuklardan kadınlardan, kalleşler... kahpeler... alçaklar..."

GÜLBEN ERGEN

"Çocuk, kadın, yaşlı, düğün, sevinç, mutluluk demeden canları kana bulayan #terörülanetliyoruz"

OĞUZHAN KOÇ"Yarım saat arayla iki haber... birinde aslan Taha göğsümüzü kabartırken, diğerinde güzel ülkemin masum insanları,hem de bir düğün gecesinde hayatlarından oluyor.. hissedecek üzüntü,duyulacak acı kalmadı artık... Yapana da destek olana da sebep olana da lanet olsun... Antep'te hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yaralılara acil şifalar dilerim..."

PAYLAŞ