Üstünü arayacak görevli neye uğradığını şaşırdı! Bir anda soyundu

Şişli'de, bir alışveriş merkezinde bulunan giyim mağazasında şüpheli 2 kadın, güvenlik görevlilerine ihbar edildi. Üst aramasını kabul etmeyen kadınlardan biri soyundu.

Şişli'de, bir giyim mağazasındaki 2 hırsızlık zanlısı kadından biri güvenlik görevlileri üstünü aramak isteyince soyundu.

2 KADIN DİKKAT ÇEKTİ

Olay, 31 Ağustos Çarşamba günü, saat 16.00 sıralarında Şişli'deki bir alışveriş merkezinde bulunan bir giyim mağazasında meydana geldi. İddiaya göre, ünlü bir markanın mağazasında dolaşan 2 kadın, mağaza çalışanlarının dikkatini çekti.

BAĞIRA ÇAĞIRA SOYUNDU

Kadınların hırsız olmasından şüphelenen çalışanlar, durumu AVM'nin güvenlik görevlilerine bildirdi. Mağazaya gelen güvenlik görevlileri, kadınların üzerini aramak isteyince kadınlardan biri bağıra çağıra soyunmaya başladı.

"BEN ÇOK ÇIKTIM MAHKEMEYE"

Kadının soyunmasının ardından güvenlik görevlileri kadını dışarıya çıkarmak istedi. Bağırmaya devam eden hırsızlık zanlısı kadının, polise teslim edilmekten korkmadığını belirterek, "Ben çok çıktım mahkemeye. Hiçbir şey yapamadılar. Yine bırakıldım, yine bırakıldım" diye bağırması dikkat çekti.

UZAKLAŞTIRILDILAR

Kadınların uzun uğraşlar sonucunda alışveriş merkezinden uzaklaştırıldıkları öğrenildi.

PAYLAŞ