Uzun süre haber alınamadı, acı gerçek otlar temizlenince ortaya çıktı

İzmir'de, oto-elektrikçisi olan 24 yaşındaki Mustafa Akgündüz, göğsü ve ensesinden tabancayla vurularak öldürüldükten sonra cesedi otlarla örtülmüş halde bulundu.

İzmir'in Bayındır ilçesinde, 24 yaşındaki Mustafa Akgündüz, göğsü ve ensesinden tabancayla öldürüldükten sonra cesedi otlarla örtülmüş halde bulundu. Jandarma, Akgündüz'ün katil zanlısı veya zanlılarının yakalanması için çalışma başlattı.Bayındır'da oto-elektrikçisi olarak çalışan Mustafa Akgündüz, geçen 15 Temmuz'da saat 20.00 sıralarında Yangın Kulesi Mevkii'ndeki arı kovanlarını kontrol etmeye gitti. Ancak, bir daha kendisinden haber alınamadı.

KANLAR İÇİNDE, ÜZERİ OTLARLA ÖRTÜLÜ

Bunun üzerine merak eden ailesi gidebileceği yerleri aramasına rağmen kendisine ulaşamayınca, durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekipleri, Akgüngüz'ü Yangın Kulesi Mevkisi'nde dün yerde kanlar içinde, üzeri otlarla kapatılmış olarak bulundu.

GÖĞSÜ VE ENSESİNDEN VURULMUŞ

Sağlık ekipleri, Akgündüz'ün göğsü ve ensesinden tabancayla vurularak hayatını kaybettiğini tespit etti. Akgündüz'ün cesedi önce Bayındır Devlet Hastanesi Morgu'na ardından da kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Morgu'na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, Akgündüz'ün katil zanlı veya zanlılarının yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

PAYLAŞ