Vitor Pereira depremi! İdmana katılmayıp ülkesine gitti

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, yönetime haber vermeden ülkesine gitti. Sarı-Lacivertli yönetim hukuksal haklarını kullanacağını açıkladı.

Fenerbahçe'de Vitor Pereira krizi büyüyor. Portekizli teknik adam, Sarı-Lacivertli yönetime haber vermeden ülkesine gitti.Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe yönetimi resmi sitesinden bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama:"HUKUKSAL HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ""Bugün Portekiz basınında çıkan haberlerde, Teknik Direktörümüz Vitor Pereira'nın anlaşılmaz, kabul edilemez ve gerçek dışı bir takım gerekçeleri ileri sürerek ülkesine geri döndüğü yönünde açıklamaları yer almıştır. Nitekim Vitor Pereira ve yardımcıları bu sabah yapılan antrenmana da katılmamıştır.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ile kulübümüz arasında tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenleyen bir sözleşme mevcuttur. Vitor Pereira'nın bu davranışı açıkça sözleşmeye aykırıdır ve tarafımızca kabul edilmesi mümkün değildir.

Vitor Pereira'nın sözleşmeyi açık ihlali karşısında kulübümüz bugün itibarı ile doğmuş hukuksal haklarını, pazartesi günü kullanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu
PAYLAŞ