Yarışmada karşısına oturanı görenin dibi düştü

'Kim Milyoner Olmak İster'in salı akşamı yayınlanan bölümüne Best Model of Turkey finalistlerinden Burak Alp damga vurdu.

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından 'Kim Milyoner Olmak İster'de salı akşamı yarışan, Best Model of Turkey finalistlerinden Burak Alp, herkesin dikkatini çekti.

Sabah Gazetesi'nden Yüksel Aytuğ'un, 'Bu gence dikkat' başlıklı yazısı şöyle: "Salı akşamı 'Kim Milyoner Olmak İster?'in yarışmacı koltuğuna Burak Alp isimli yakışıklı bir genç oturdu. Kaş, göz, boy, pos, endam, konuşma, karizma; hepsi yerli yerindeydi. Hele uçak mühendisliği son sınıfta okuduğunu söyleyince cazibesi bir kat daha arttı. Sonradan öğrendik ki, Best Model of Turkey'in finalistleri arasındaymış.

"FENA HALDE KAZANDI"

İsminin yanına uğurlu tikimi atmakta bir an bile tereddüt etmediğim Burak, basit bir müzik sorusunda yanlış yanıt verip yarışmadan bin lira ödülle ayrıldı. Ama bana göre fena halde kazandı.

"GENÇLİK DİZİLERİ İÇİN..."

Best Model'in sonucu ne olur bilmem ama kendisine gençlik dizileri için yeni yüz arayan yapımcı ve yönetmenler şimdiden rezervasyon yaptırmaya başlamış olmalı."

PAYLAŞ