Yasin iddialı konuştu: Yenemeyeceğiz takım yok

Bursaspor maçında takımının ilk golünü atan Yasin Öztekin, "Şampiyonluğa inanıyoruz, inanırsak her takımı yenebiliriz." diyerek inancını dile getirdi.

Galatasaray'ın Bursaspor'u yendiği karşılaşmada sarı-kırmızılı takımın ilk golünü atan Yasin Öztekin, mücadele sonrasında görüşlerini dile getirdi.

"ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUZ"

Karşılaşmayı değerlendiren Yasin Öztekin, "Son haftalarda çok iyi oyun oynamadık bu sonuca da yansıdı. Özellikle geçen hafta Fenerbahçe'ye karşı istediğimiz gibi oynayamadık. Biz şampiyonluğa inanıyoruz, bunu yapabiliriz. İnandığımızda her takımı yenebiliriz. Bursaspor karşısında iyi oynadığımızı düşünüyorum. Önümüzde 5 maç var, hepsini kazanmak istiyoruz" dedi.

"HOCANIN KARARLARI OLUYOR, BEN İYİ OYNADIM"

Son dönemde kadro dışı kalması ve forma bulamaması hakkında görüşleri istenene Yasin Öztekin, "Oynadığım zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. İlk 7 hafta da iyi oynadım. Bazı kararlar var. Hocanın kararları oluyor. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ve yine buna devam edeceğim. İki, üç hafta oynayamadım ama elimden geleni sergiliyorum. Bursaspor maçında da iyi oynadığımı düşünüyorum" diye konuştu.

PAYLAŞ