Yeni başkandan çıldırtan sözler: Türkiye baya rahatlayacak

Kosova Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Vokrri, "Hırvatistan maçından 1 puan almaya çalışacağız. Alırsak Türkiye bir hayli rahatlayacak." dedi.

Kosova Futbol Federasyonu'nun dün yapılan kongresinde Fadil Vokrri yeniden başkanlığa seçildi. Vokrri, başkanlık görevine yeniden getirildiği için çok mutlu olduğunu belirtirken, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Hırvatistan ile oynayacakları maça odaklandığını söyledi.

HIRVATLARDAN 1 PUAN ALIRSAK TÜRKİYE RAHATLAYACAK

Kosova Milli Takımı'nın da yer aldığı I Grubu'nda favori takımların Hırvatistan ve Türkiye olduğunu vurgulayan Fadil Vokrri, "Hırvatistan maçından 1 puan almaya çalışacağız. Hırvatistan'dan 1 puan aldığımız takdirde Türkiye Milli Takımı bir hayli rahatlayacak" diye konuştu.

"ARDA'YI VE DİĞERLERİNİ DAVET EDECEK"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in çalışma sistemini çok iyi bildiğini de belirten Vokrri, "Terim'in ikinci maçta Arda Turan ve çağırmadığı diğer futbolcuları milli takıma davet edeceğinden şüphem yok" dedi.

Fadil Vokrri ayrıca, Kosova Milli Takımı'nın, stadındaki onarım çalışması nedeniyle Hırvatistan maçını Arnavutluk'un İşkodra kentinde oynayacaklarını açıkladı.

PAYLAŞ