Yenikapı çıkışı sonrası bir ilk! Sıla, konser orucunu bozdu

7 Ağustos'ta İstanbul Yenikapı'da düzenlenen demokrasi mitingi için "şov" ifadesini kullanana ve konserleri bir bir iptal edilen Sıla, dün akşam İzmir'de sevenleri ile buluştu.

Pop müziğinin sevilen şarkıcı ve söz yazarlarından Sıla Gençoğlu, İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi.

YENİKAPI ÇIKIŞI OLAY OLMUŞTU

Geçen 7 Ağustos'ta İstanbul Yenikapı'da düzenlenen demokrasi mitingi için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla, izmir'de sevenlerinin karşısına çıktı. Bu yaşananlardan sonra İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla Gençoğlu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

"KAVUŞMAK ÇOK GÜZEL"

İzleyenlerine seslenen Sıla Gençoğlu, "Ne hoş karşılama, çok güzel bir akşam, nefis bir akşam. Kavuşmak çok güzel, sizi burada görmek çok güzel. İnsanın memleketinde olması çok güzel. Teker teker yanaklarınızdan öpüp teker teker kocaman sarılıp kocaman kucaklıyorum" dedi.

"HİÇBİRİMİZ YALNIZ DEĞİLİZ"

u sırada konsere gelenlerden bir kısmı "Yalnız değilsin" diye bağırdı, ardından birden alkış sesleri yükseldi. Buna karşılık Sıla Gençoğlu da "Hiçbirimiz yanlız değiliz. Çok güzel bir akşam geçireceğiz. Kah üzüleceğiz kah sevinecez. Kendimizi bu akşam müziğin kollarına bırakalım" önerisinde bulundu.

"BU ARALAR CÜMLELER SIKINTILI"

Eski ve yeni şarkılarını seslendiren güzel şarkıcı, zaman zaman hayranları ile sohbet etti. Konuşurken "Bu aralar cümleler sıkıntılı" ifadelerine yer verdi.

Sıla, İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda bu akşam bir konser daha verecek.

İşte konserden kareler;

Sıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile BuluştuSıla İzmir de Hayranları ile Buluştu

 

PAYLAŞ