Yere düştü, kanlar içinde kaldı, evi sorulunca verdiği cevap şaşırttı!

Bursa'da bir şahıs alkolü fazla kaçırınca düşerek başından yaralandı. Nerede oturduğunu hatırlayamayan şahıs daha sonra hastaneye kaldırıldı.

Bursa'da alkolü fazla kaçırınca düşerek başından yaralanan şahıs, polisin nerede oturuyorsun sorusuna "Bilmiyorum" diyerek cevap verdi.Olay sabah saatlerinde kent meydanında meydana geldi. İsmi bilinmeyen bir kişi aşırı miktarda alkol alıp evine gitmek için yola çıktı. Daha sonra kent meydanına gelen alkollü şahıs düşerek kafasını vurdu.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Kanlar içinde yerde kalan 35-40 yaşlarındaki kimliği belirsiz kişi alkolün etkisiyle yerden kalkamadı. Çevredeki vatandaşların 155 'i arayarak 'yerde kanlar içinde biri yatıyor' ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve 112 ekibi sevk edildi.

NERDE OTURDUĞUNU HATIRLAYAMADI

Olay yerine gelen 112 ekibi alkollü şahsın düşerek kafasını çarptığını belirledi. 112 ekipleri alkollü şahsa ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken, kimlik çıkmayan şahıs polis ekiplerinin nerede oturuyorsun sorusuna " bilmiyorum" diyerek cevap verdi.112 ekibinin ilk müdahalesini yaptığı şahıs daha sonra hastaneye kaldırıldı.

PAYLAŞ