Yerine gelecek isim belli oldu

Fenerbahçe'de yönetimi, oyun kurucu mevkisi için Hakim Ziyech, Belhanda ve Josue ile görüşme yapıyor. Josue ihtimali ağır basıyor.

Fenerbahçe'de geçirdiği iki sezonda hayal kırıklığı yaratan Diego Ribas'ın ayrılmasının ardından oyun kurucu mevkisine mutlaka bir transfer yapmak isteyen yönetimin hedefinde 3 isim var.

HAKIM ZIYECH İÇİN BEKLEME

Fanatik gazetesinin haberine göre; Twente'nin Faslı yıldızı için menacer Olgun Aydın görümeleri sürdürüyor. Yönetimin kadroda görmeyi en çok istediği isim Ziyech. Ancak UEFA ile yapılan Finansal Fair- Play anlaşması nedeniyle Sarı-Lacivertliler, elindeki bütçeyi aşamıyor. Fenerbahçe bu nedenle 'satın alma garantili kiralama' teklifini sundu ve beklemeye geçti. Twente, başka bir kulüpten beklediği teklifi alamazsa, Sarı-Lacivertliler'in bu önerisini kabul edebilir.

Hakim Ziyech

BELHANDA ÇEKİMSER

Dinamo Kiev bu sezon 3 lig, 1 de Süper Kupa maçına çıktı. Younes Belhanda bunların hiçbirinde kadroya dahil edilmedi. Ukrayna ekibi, 26 yaşındaki oyuncu için gelecek her teklife açık. Fenerbahçe için Faslı oyuncuyu kadroya katmak pek zor değil. Ancak Dinamo Kiev'den aldığı yıllık anlaşması düşündürüyor. zorlamaya Belhanda çekimser.

Younes Belhanda

JOSUE İHTİMALİ YÜKSEK

Adaylar arasında hem transferi en kolay hem de maliyeti en düşük olanı. Porto, geçtiğimiz sezon Braga'ya kiraladığı oyuncusunu Fenerbahçe'ye göndermeye hazır. Sarı-Lacivertliler geçen sezon Fabiano ve Abdoulaye'yi aynı yöntemle Portekiz ekibinden kadrosuna katmıştı. Fabiano bu sezon bir kez daha kiralandı. Türkiye Ligi'ni yakından tanıması ve düşük maliyeti, yönetimin Josue'ye sıcak bakmasının en büyük nedenleri arasında.

Josué Pesqueira

Kaynak: Sporvadisi.com

PAYLAŞ