Yine bir kadın! Ve yitip giden hayatın fotoğrafı...

Karaman'da açık cezaevinden izinli olarak çıkan saldırgan koca, kendisinden boşanmak isteyen karısını sokak ortasında vurup öldükten sonra intihar etti.

Karaman'da açık cezaevinden izinli olarak çıkan Edal Ersoy boşanma aşamasındaki eşini silahla vurup öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

BELİNDEN TABANCAYI ÇIKARTIP KARISINI VURDU

Olay, Cedit Mahallesi Mut Caddesi üzerinde ev yemekleri yapan bir lokantada meydana geldi. İddiaya göre, Erdal Ersoy (40), boşanma aşamasında olduğu eşi Nazife Ersoy'un (39) çalıştırdığı lokantaya geldi. Burada çift arasında başlayan tartışma bir anda büyüdü. Bir süre sonra Erdal Ersoy, belinden çıkardığı tabancayla eşi Nazife Ersoy'u dükkanın önünde vurdu. Daha sonra Erdal Ersoy, eşini vurduğu tabancayla dükkanın içerisinde intihar etti.

YARALANAN SALDIRGAN KOCA HASTANEDE ÖLDÜ

Vatandaşların silahlı kavga ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri iki kişinin kanlar içerisinde yerde yattığını görünce olay yerine sağlık ekibi istedi. Gelen sağlık ekibi yaptığı kontrolde Nazif Ersoy'un öldüğünü tespit etti. Ağır yaralı Erdal Ersoy ise kaldırıldığı Karaman Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

AÇIK CEZAEVİNDEN İZİNLİ OLARAK ÇIKMIŞ

Polis, olayı duyarak lokantaya gelen Nazife Ersoy'un yakınlarını güçlükle sakinleştirdi. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından kadının cesedi Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bu arada eşini vurduktan sonra kendi canına kıyan Erdal Ersoy'un önceki gün açık cezaevinden izinli olarak çıktığı ve geri dönmediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

PAYLAŞ