Yönetimden Güneş'e tepki: Oynatmayacaksan neden aldık

Beşiktaşlı yöneticiler, derbi sonrasında ilk kez Şenol Güneş'i eleştirdi, "Adriano böyle bir maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak? Biz Adriano'yu neden aldık." dedi.

Vodafone Arena'daki ilk derbisinde G.Saray önünde 2-0'dan gelip maçı 2-2 bitirmesine rağmen son bölümde yakalanan fırsatlardan gol gelmemesi Beşiktaşlı yöneticileri üzdü. Maç sonrası yöneticilerin kendi aralarında yaptığı değerlendirmelerde gündem Şenol Güneş ve kadro seçimleriydi. Yöneticiler ilk kez Güneş'i eleştirdi...

Şenol Güneş'in çıkardığı hatalı kadroya rağmen, ikinci yarıda yanlıştan dönüp maçı çevirdiği görüşünde birleşen yöneticiler, tecrübeli hocayı iki konuda eleştirdi.

"TALISCA VARKEN OĞUZHAN'IN ORADA OYNAMASI YANLIŞ"

Oğuzhan'ın forvet arkasında oynayamamasına rağmen ısrarla bu bölgede oynatılmasının yanlış olduğunu savunan yöneticiler, "İyi bir Talisca varken, Oğuzhan'ın orada oynaması yanlış.Hoca Oğuzhan gibi bir değeri kaybetmek istemiyor, bunda çok haklı. O zaman eski yerinde, ön liberoda Atiba veya Gökhan'la beraber oynatmalı" dediler.

"İŞİNE KARIŞMAYIZ AMA YANLIŞLARI KONUŞURUZ"

Yönetimin tepkisini çeken diğer konu Adriano'ydu...Büyük umutlarla Barcelona'dan alınan Adriano'nun Galatasaray önünde son 5 dakikada oynatılmasının şaşkınlığını yaşayan Siyah-Beyazlı idarecilerin, "Adriano çok tecrübeli bir oyuncu. Böylesine bir maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak? Biz Adriano'yu niye aldık? Tabii ki hocanın işine karışmayız, ama yanlışları da konuşuruz" yorumu yaptıkları öğrenildi.

Olcay Şahan'ın oyunundan memnun kalmayan yöneticiler, bu futbolcunun da bir an önce performansını yükseltmesi gerektiğinin altını çizdiler.

(Habertürk)

PAYLAŞ