Yürek yakan kare! 4 yaşındaki çocuk her şeye şahit oldu

ABD'de eroin kullanan iki kişi arabada kendinden geçmiş halde bulunurken, arka koltukta oturan küçük çocuğun çaresizliği ise yürek parçaladı.

ABD'nin Ohio eyaletinde polis tarafından Facebook'ta paylaşılan fotoğraflar, uyuşturucu bağımlılığın yıkıcı yüzünü trajik bir biçimde bir kez daha ortaya koydu.

ANNE-BABA KENDİNDEN GEÇTİ, ÇOCUKLARI ARKA KOLTUKTA

Fotoğraflarda, eroin kullanmış olan James Acord adlı bir adam ile bir kadının arabada kendinden geçtikleri görülürken, arka koltukta ise bir çocuk fark ediliyor.

"ÇOCUKLARIN SESİ OLMAMIZ GEREKTİĞİ İÇİN..."

East Liverpool polisi, fotoğrafları yayınlama kararlarıyla ilgili "Bu korkunç uyuşturucunun diğer yüzünü de gösterme ihtiyacı hissettik. Bu korkunç karmaşanın içinde kalmış çocukların sesi olmamız gerektiğini düşündük." açıklamasında bulundu.

KENDİNDEN GEÇTİ

CNN'in haberine göre polis memuru Kevin Thompson, sürücüye yaklaştığında, Acord'un anlaşılması güç bir şekilde kendisine, bayılmış olan Rhonda Pasek adlı kadını hastaneye götürmeye çalıştığını söylediğini anlattı. Fakat olayın hemen ardından Acord'un da kendinden geçtiğini belirtti.

ÇOCUĞUN HAYATINI TEHLİKEYE ATTILAR

Arkada oturan çocuğun ise Pasek'in 4 yaşındaki oğlu olduğu öğrenildi. Küçük çocuk, yetkililere teslim edildi. 47 yaşındaki Acord ile 50 yaşındaki Pasek bir çocuğun hayatını tehlikeye atmakla suçlanıyor.

İşte görenleri dehşete düşüren anlardan kareler;

PAYLAŞ