Yurt genelinde hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor. Yurt genelinde ise yağış beklenmiyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinde yağış beklenmiyor. Tüm bölgeler az bulutlu ve açık, zamanla batı bölgelerin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

SICAKLIK ARTABİLİR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden, zamanla Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege'de güneyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:Ankara: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 27İstanbul: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30İzmir: Az bulutlu ve açık 34Adana: Az bulutlu ve açık 34Bursa: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 34Antalya: Az bulutlu ve açık 32Samsun: Az bulutlu ve açık 27Trabzon: Az bulutlu ve açık 25Erzurum: Az bulutlu ve açık 20Diyarbakır: Az bulutlu açık 32

PAYLAŞ