'Zamanı geldi, ikiz istiyorum'

Bir dönem İbrahim Tatlıses ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oryantal Asena, "Artık ikiz bebek istiyorum. Aslında zamanı geldi" diyerek evliliğe hazır olduğunun sinyalini verdi.

Ünlü dansöz Asena, dünyanın tek yüzen diskosu Clup Catamaran'da sahne aldı. Mekanı hınca hınç dolduran oryantal sahneye çıkmadan önce mekanın sahibi Dilek Birgen'le habercilerin sorularını yanıtladı.

"İKİZ BEBEK İSTİYORUM"

Bir muhabirin "Aile kurmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna Asena, "Artık ikiz bebek istiyorum. Aslında zamanı geldi" dedi. Dilek Birgen ise "Talibi çok ama kimseyi beğendiremedik" diyerek Asena'ya takıldı.

102'LİK SEFER DEDE'Yİ ZİYARET ETMİŞTİ

Oryantal Asena, geçtiğimiz kariyerinin en anlamlı etkinliklerinden birinde yer aldı. Doğum gününde kendisini görmek isteyen 102 yaşındaki Sefer Aymergen'i kaldığı Tuzla KASEV Huzurevi'nde ziyaret eden Asena, danslarıyla Sefer Dede'yi mest etti.

"BÜYÜK HEYECAN YAŞADIM"

2. Dünya Savaşı'nda Naziler'in elinden kurtulan Dağıstanlı 102 yaşındaki Sefer Aymergen "Naziler'in elinden kurtulduğum gün, bir de şimdi Asena'yı görünce büyük heyecan yaşadım" dedi.

PAYLAŞ