Zehrin batağına düşmüş evladı için yalvarıyorlar!

İşsiz 3 çocuk sahibi Durdu Mehmet ve Duran Balcı çifti, 2 yıldır uyuşturucu kullanan oğulları 24 yaşındaki Suat Balcı'nın tedavi edilmesi için yetkililerden yardım istedi.

Kahramanmaraş'ta işsiz 3 çocuk sahibi 47 yaşındaki Durdu Mehmet ve Duran Balcı çifti, 2 yıldır uyuşturucu kullanan amatör müzisyen oğulları 24 yaşındaki Suat Balcı'nın tedavi edilmesi için yetkililerden yardım istedi.

Yahya Kemal Mahallesi'nde yaşayan Durdu Mehmet ve Duran Balcı çiftinin en büyük oulları Suat Balcı, iddiaya göre 2 yıl önce eroin kullanmaya başladı.

"UYUŞTURUCU PARASI İÇİN BİZE SALDIRIYOR"

Balcı çifti, zamanla bağımlı hale gelen ve eroin parası için kendilerini döven çocukları Suat'ın tedavi edilerek uyuşturucudan kurtarılmasını istedi. Gözyaşı döken Anne Duran Balcı, evli 1 çocuk babası oğulları Suat'ın, evindeki eşyaları da satıp uyuşturucu aldığını belirterek, "Çok zor durumdayız. Uyuşturucu parası için bize saldırıyor. Babayı dövüyor, benim üstüme geliyor. Tek istediğim oğlum kurtulsun. Ben başka bir şey istemiyorum" dedi.

'EVİNDEKİ EŞYALARIN HEPSİNİ SATTI'

Baba Durdu Mehmet Balcı ise, çalışan diğer 2 oğlunun kazandıklarıyla ev geçindirdiğini ifade ederek, uyuşturucuya para yetiştiremediklerini anlattı. Balcı, şunları söyledi:

"2 yıl önce Suat'ı evlendirdim. Evlendikten sonra uyuşturucuya düştü. Evinde bir tane eşya koymadı. Hepsini sattı sattı içti. Yani şimdi biz buna para yetiştiremiyoruz. Tedavi edilmesini istiyoruz.

'TEDAVİME YARDIMCI OLSUNLAR'

Uyuşturucudan kurtulmak istediğini söyleyen Suat Balcı da, kiriz dönemlerinde gözünün birşey görmediğini kaydederek, "Bırakmayı da çok istiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum. Benim tedavi olmama yardımcı olsunlar. Tedavi olduktan sonra bir iş imkanı da sağlarlarsa sevinirim" diye konuştu.

PAYLAŞ