Zeyno Gönenç, tartışmalara inat göğüslerini gere gere dolaşıyorlar

Zeyno Gönenç, bir süredir beraberliğini sürdürdüğü eski balet Gilles Kanert'in evli olduğu iddialarını, "Öyle bir şey yok. Evli biriyle birlikte olmam" sözleriyle yalanladı.

Bir dönem ekranda fenomen olan 'Çocuklar Duymasın' dizisinde rol alan Zeyno Gönenç, sevgilisi Gilles Kanert'la önceki akşam Taksim'de el ele görüntülendi.

EVLİ OLDUĞU İDDİASI TARTIŞMA YARATMIŞTI

Yedi yıllık evli olduğu iddia edilen Kanert'le aşk yaşadığı konuşulan oyuncu, 21 adlı mekandan gece yarısı çıkarken objektiflere takıldı. Patlayan flaşlar karşısında panikleyen ikili, koşar adımlarla ayrı yönlere gitti.

"EVLİ BİRİYLE BİRLİKTE OLMAM"

Gazetecilerin "Gilles Bey'le aşk yaşadığınız doğru mu?" sorusuna Gönenç, "Evet" yanıtını verdi. Sevgilisi Kanert'in İsviçre'nin Basel şehrinde eşiyle yaşadığı konuşulan oyuncu konuyla ilgili, "Öyle bir şey yok. Evli biriyle birlikte olmam. Öyle olsaydı bu ilişki olmazdı" şeklinde konuştu.

"NE DİYORSUNUZ ANLAMIYORUM"

Kanert ise "Evli misiniz?" sorusunu, "Ne diyorsunuz, anlamıyorum" diyerek geçiştirdi.

İkili böyle görüntülendi;

Zeyno Gönenç Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Baletle GörüntülendiZeyno Gönenç Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Baletle GörüntülendiZeyno Gönenç Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Baletle GörüntülendiZeyno Gönenç Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Baletle GörüntülendiZeyno Gönenç Yasak Aşk Yaşadığı Söylenen Baletle Görüntülendi

PAYLAŞ